Jak zaručeně zvýšit mužský hormon pro vyšší energii?

Jak zaručeně zvýšit mužský hormon pro vyšší energii?

Nemáte chuť na sex, jste podráždění a unavenější než dříve? Může to být příznak mužské menopauzy, která trápí muže po dovršení 40 let a výše. Důvodem zmíněných příznaků je klesající hladina primárního mužského hormonu. Nejvíce pohlavních hormonů mají muži okolo 20. roku věku. Od 30 let pak tato hladina klesá, a to zhruba o 1 % ročně. I když mnoho mužů nad 40 let hází flintu do žita a bere svůj současný stav jako přirozený, opak je pravdou. I v pokročilejším věku je možné přirozeně zvýšit hladinu mužského hormonu na maximum. A to se projeví nejenom při sportu, v ložnici ale i v každodenním životě. Jak na to?

 

Účinné doplňky stravy pro muže.

Nejrychlejší řešení na podporu mužského hormonu. Je nám ale jasné, co vás napadlo jako první. „Opravdu dokáží doplňky stravy pomoct při boji s příznaky mužské menopauzy? Zvýšit energii a libido?" Ano dokáží, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný a nejen placebo, musí obsahovat účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitamíny (D3, C, B6), minerály (zinek, hořčík, selen) a extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, pískavice řecké seno). Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny látky ve správném množství a poměru, vyzkoušejte 100% český přírodní produkt PRIMULUS bojující s příznaky nízké hladiny mužských hormonů.

 

Doplněk stravy PRIMULUS - Opravdu funguje?

Tým lidí stojících za unikátním doplňkem stravy PRIMULUS, má jasnou odpověď: "PRIMULUS není placebo, ale kvalitní produkt". Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto českého produktu. Pokud hledáte doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je PRIMULUS nejlepší volba. Svým složením se jedná o nejsilnější produkt na trhu, je certifikován zdravotním ústavem v Praze a má přes 20 000 spokojených zákazníků. Přesvědčte se o síle tohoto produktu a nakopněte vaši energii, vitalitu i libido. Nyní v akci s dopravou ZDARMA po celé ČR.